ІІ фестиваль Кабаре "Велика сходка"

 

З 16 по 18 листопада у Дніпропетровській Філармонії ім. Л. Когана проходитиме

ІІ фестиваль Кабаре "Велика сходка".

Знову глядачів очікує зустріч з найяскравішими представниками жанру, 3 насичених вечора, повних різноманітних шоу та виступів. Проект проводиться у рамках міської програми «Культурна столиця».

 

Фестиваль кабаре – це традиційний фестиваль театрів малих жанрів, а також авторів, що пишуть для естради.

16 листопада фестиваль відкриють три колективи – «Інородний театр абсурду Воробушек» (м.Харків), колектив «Це Що» (м. Харків) та музичний колектив «Бугі Денс» (м. Дніпро).

«Інородний театр абсурду Воробушек» - це комік-група. Під час її виступу цього колективу вам забезпечено повне поринання у підсвідомість, непередавані емоції, роздуми про можливе і неможливе.

Колектив «Це Що» - новий, шалено перспективний проект В.Троїцького, продюсера та керівника Dach Daughters та знайомого та улюбленого «ДахаБраха». «Митець, який не опікується проблемами сьогодення, - не митець», - говорить В. Троїцький про колектив «Це Що». Тому цей проект – приклад ідеального синтетичного театру, театру-лабораторії.

«Бугі Денс» - нео-свінг колектив, створений у м. Дніпро у 2009 році. Учасники гурту виконують музику, в яку вони самі закохані, і не тільки виконують, але живуть нею. Вам гарантовані шквал енергетики та хвиля позитивних емоцій, а також захоплююча подорож машиною часу у золоту еру Swing.

 

17 листопада для вас виступатимуть «GrozovSka Band», «Красная Бурда», І. Іртєн’єв, Борис Барський.

«GrozovSka Band» – свіжий сольний проект співачки і художниці Олени Грозовської. Це, мабуть, найяскравіше українське етно-кабаре.

Музика «GrozovSka Band» –мікс з джазу, латиноамериканських мотивів, балканських, українських і циганських мелодій. Ця музика повертає любов, знаходить нових друзів, знімає стрес і наповнює щастям.

“Красная Бурда” – один із найяскравіших гумористичних журналів сьогодення. Лауреати "Золотого Остапа" вже полюбилися дніпровському глядачу. Цього разу на вас очікує зустріч з такими зірками, як Володимир Маурін, Володимир Логінов та Олександр Єльняков.

Борис Барський – український поет, актер, режисер, комік. Учасник комік-трупи «Маски». Народний артист України. Борис Барський виступить з новою програмою, написаною спеціально для фестивалю Кабаре.

 

18 листопада фестиваль запрошує глядача на виступи «Freedom-jazz», Олександра Гутіна, Лесі Мудрак, Віктора Єлісаветського, Ігора Іртен’єва, Бориса Барського.

Леся Мудрак – українська поетеса, яка працює у доволі рідкому жанрі – еротична поезія. Без сумніву, знайде ключик до серця кожного глядача, не тільки темою своїх творів, але й змістом.

Ігор Іртен’єв та Олександр Гутін - талановиті поети, твори яких пронизані іскрометною сатирою та іронією.

Віктор Єлісаветський – талановитий іронічний поет із Дніпра. Знає все про людину з різних боків із-за особливостей своєї професії (якої саме – він розкриє під час свого виступу).

Борис Барський – український поет, актор, режисер, комік. Учасник комік-трупи «Маски». Народний артист України. Борис Барський виступить з новою програмою, написаною спеціально для фестивалю Кабаре.

«Freedom-jazz» – єдиний в Україні джаз-бэнд, до складу якого входять тільки жінки. Завдяки екстравагантним виступам, бенд успішно увірвався у музичний простір України. Колектив виконує як давно забуті композиції, так і кавери світових хітів.

Також 18 листопада для вас буде показаний спектакль Дикого Театру "Віталік" - улюблена вистава для дорослої публіки, яка повна роздумів на доречні питання із життя сучасного чоловіка.

 

 

Ціна: 80-280 на 16 та 17 листопада

150-400 грн. - на 18 листопада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

 кабаре «Веселый ПесецЪ»

II фестиваль  кабаре "Велика сходка"

16 листопада 19:00

17 листопада  18:00

18 листопада  19:00

 

Время
..:..

 

 

ПАРТНЁРЫ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Архив записей

Октябрь 2018 (1)
Декабрь 2017 (2)
Ноябрь 2017 (3)
Май 2017 (1)
Апрель 2017 (3)
Март 2017 (2)