Вчора у Дніпровському академічному театрі драми та комедії в рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця» відбулася друга прем’єра оновленого твору Йосипа Уткіна «Рудий Мотеле»

Про це повідомляють у прес-службі міської ради.

Грант на реалізацію проекту виділила художня рада при міському голові. Перша прем’єра твору відбулася ще понад 20 років тому. Вона відбулася за участю балету. Тепер поему, написану у 1925 р., трохи доопрацювали для сучасного глядача: додали два невеликих монологи та пісню, які написав Олександр Константиновський. Музику до поеми написав композитор з Дніпра Михайло Некрич. Виконав її оркестр «Времена года».

— Я не знаю таких аналогів, щоб в інших містах підтримували своїх композиторів. Ми повинні цим пишатися. Я брав участь в ухваленні рішення Художньої ради щодо підтримки цього проекту, – зазначив керівник Художньої ради при міському голові, заслужений діяч мистецтв України Григорій Гельфер.

У спектаклі взяли участь усім знайомі актори театру «КВН ДГУ» Євген Чепурняк та Юрій Богуславський, а також співачка Вікторія Брехар. Люди йшли на виставу, щоб побачити улюблених акторів та музикантів.

— Я прийшла, тому що, по-перше, тут оркестр Гаррі Логвіна, по-друге, – наш театр «КВН ДГУ». Чула про програму Бориса Філатова «Культурна столиця». Такий захід я не можу пропустити! Мені було дуже цікаво, і тому я вирішила прийти, – зазначила мешканка Дніпра Людмила.

 

 

 

 

 

 /

 

 

 

 

 

 

 Газета " Наше Мiсто"

 

 

 

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

 

 

ПАРТНЁРЫ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Архив записей

Ноябрь 2018 (2)
Октябрь 2018 (1)
Декабрь 2017 (2)
Ноябрь 2017 (3)
Май 2017 (1)
Апрель 2017 (3)